بلد نیستم، بلد هم نخواهم شد!

: #من_بلد_نیستم کاری به دنیا نداشته باشم و برای حل مشکلات فقط به داخل نگاه کنم.

نتیجه تصویری برای  بلد نیست

او البته باید نکات دیگری را هم می‌افزود:
#من_بلد_نیستم قراردادی حقوقی بنویسم که حق مان را بگیرم. این چه #مکانیسم_حل_اختلافی است که فقط #ماشه اش برای ما فعال است و ما هیچ قدرت حقوقی برای پیگیری حقوق هسته‌ای مان نداریم.
#من_بلد_نیستم در ساماندهی بنزین طوری عمل کنم تا برای کشور هزینه نداشته باشد.
#من_بلد_نیستم بازارهای غیر مولد را کنترل کنم تا اینقدر نقدینگی را نچاپند.
#من_بلد_نیستم بازارهای مولد را ساماندهی کنم. می‌بینید که اشک تولیدکننده از روی گونه‌اش هیچ وقت خشک نمی‌شود.
#من_بلد_نیستم با کشورهای همسایه ارتباط اقتصادی داشته باشم. صرفا دارم ادای منزوی‌ها را در می‌آورم!
#من_بلد_نیستم نقدینگی را کنترل و هدایت کنم تا اینطوری مثل سیل، تمام اقتصاد را ویران نکند.
و از همه مهمتر اینکه #من_بلد_نیستم صادقانه بگویم که انبوهی از کارشناسان و هسته های متفکر اقتصادی خودشان را جِر دادند ولی #من_بلد_نیستم ، بلد هم نخواهم شد.

سالهاست که از عمر انقلاب گذشته است اما شیوه دشمنی دشمنان تغییر نکرده است.
دشمنان جمهوری اسلامی همیشه سعی در ایجاد دوقطبی داشتند تا مردم را در مقابل حکومت قرار دهند.
اقدام اخیر AFC در محرومیت ایران از حق میزبانی در بازی های باشگاه های آسیا نیز در راستای همان ت های قدیمی مخالفان جمهوری اسلامی است تا یکبار دیگر با ایجاد موج ناامیدی، میان مردم و مسئولان شکاف ایجاد کنند.
بدیهی است مردم به تفریحاتی مانند فوتبال و سینما علاقه دارند و اکنون که تحریم های اقتصادی به بالاترین میزان خود در چندسال اخیر رسیده است اینگونه به نظر می رسد که مسئولان با ارائه ت های مقاومتی هم زندگی معیشتی مردم را تحت تاثیر قرار دادند و هم تفریح ها را از آن ها دریغ کردند.
درواقع اینبار نیز همه تدابیر دشمنان می خواهد صرف دوقطبی، آشوب طلبی و مذاکره شود که نهایتا در انتخابات مجلس و شعارهای کاندیداها بروز خواهد کرد.
بنابراین باید در روزهای منتهی به ماه اسفند منتظر شعارهایی از سوی کاندیداهای اصلاح طلب باشیم که با طرح مسائلی مانند افزایش سطح معیشت و تفریح های مردم، سعی در ایجاد دوقطبی های کاذب تکراری باشند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

* آوای نماز * Programmer | اطلاعاتی مربوط به فضای مجازی تاینی تورک فروشگاه اینترنتی تا صبح ... گیسو کمند - موسیقی ایرانی گلچینی از بهترین ها The lOne sOul rikita